Dobrodružství na Madagaskaru a pláže na Mauriciu Zájezdy Madagaskar, Mauricius - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Madagaskar, Mauricius

název zájezdu: Dobrodružství na Madagaskaru a pláže na Mauriciu


Země:
 
Madagaskar, Mauricius
Typ zájezdu: Kombinovaný
Podtyp zájezdu: dobrodružný, za mořem, za přírodou
Ubytování: Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa
Strava: Dle programu
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 25.05.2018
Konec zájezdu: 08.06.2018
Počet nocí: 13
Průvodce: Anglicky hovořící
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
88 980,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji (Garden View na Mauriciu)
91 590,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji (Sea View na Mauriciu)
6 250,- KčPříplatek za večeře na Mauriciu
12 410,- KčPříplatek zaAll Inclusive na Mauriciu
1 490,- KčVolitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...)

Cena zahrnuje:
 
* letenku Praha - Madagaskar - Mauricus - Praha včetně letištních tax a poplatků, v optimální knihovací třídě (knihovanou s dostatečným časovým předstihem)
* ubytování v hotelech kategorií 2*-4* včetně stravování dle programu
* transfery a výlety
* anglicky mluvícího průvodce při pobytu na Madagaskaru a asistenci našeho místního zástupce na Mauriciu
* vstupy do NP
* základní pojištění léčebných výloh
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
 
* vízum na Madagaskar: 60 EUR - platba na letišti
* spropitné
* odletové taxy cca 3 USD / vnitrostátní let a 19 USD / mezinárodní let.
* volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu) – 1490,- Kč

Poznámka:
 
Kombinovaný poznávací zájezd na Madagaskar a Mauricius. Poznávací část na Madagaskaru je organizována s anglicky mluvícím průvodcem.

Madagaskar - stále tajemný a turisticky nezatížený ostrov. Jedinečné místo, kombinující přírodu i kultury Afriky, Indie i Tichomoří. Pokud jste duší dobrodruzi, hledáte neprobádaná místa a chcete si nakonec odpočinout na krásné pláži na Mauriciu, pak bude tako kombinace pro Vás jako stvořená.

Slevy a příplatky:
 
Sleva za včasnou rezervaci min 30 dnů před odletem -10% . !Týká se pouze pobytu na Mauriciu! Finální částku Vám rádi sdělíme na dotaz.


  

Další termíny


25.05.2018 - 08.06.2018 15 dní od 88 980,- Kč  
01.06.2018 - 15.06.2018 15 dní od 88 980,- Kč  
08.06.2018 - 22.06.2018 15 dní od 88 980,- Kč  
15.06.2018 - 29.06.2018 15 dní od 88 980,- Kč  
31.08.2018 - 14.09.2018 15 dní od 88 980,- Kč  
07.09.2018 - 21.09.2018 15 dní od 88 980,- Kč  
14.09.2018 - 28.09.2018 15 dní od 88 980,- Kč  
22.09.2018 - 06.10.2018 15 dní od 88 980,- Kč  

program zájezdu


1. den: PRAHA - MADAGASKAR
 Madagaskar

Odlet z Prahy do madagaskarského Antananarivo. Po příletu přivítání naším místním zástupcem a transfer do 4* hotelu. Přenocování

  

2 den: ANJOZOROBE
 Madagaskar

Odjezd od vesničky Anjozorobe nacházející se 100 km (asi 3,5 hod cesty) uprostřed původního lesnatého porostu na madagaskarské vrchovině. Žijí zde endemické druhy lemuru, ptáku a plazů a také více jak 100 druhů rostlin. Cestou se budete moci poprvé seznámit a jedinečnou madagaskarskou přírodou. Ubytování v bungalovech, v jednoduché, ale příjemné ecolodge inspirovaném africkými kempy.

  
   

   

3. den: ANJOZOROBE
 Madagaskar

Po snídani budete mít na výběr z mnoha druhů aktivit a šesti výletů, trvajících od 1,5 hod do 4 hodin. Vydat se můžete s průvodcem do přírody za poznáním savců, ptáků, rostlin, objevovat budete tajemné vodopády v roklinách, nebo navštivte místní obyvatelé a děti ve škole. Součástí je i možnost výletu po západu slunce za nočními zvířaty.

  
   

   

4. den: NÁRODNÍ PARK ANDASIBE
 Madagaskar

Dnešní cesta Vás zavede dále na východ do NP Andasibe-Mantadia. Vede přitažlivou madagaskarskou krajinou plnou travnatých kopců a baobabů. Po odpoledním příjezdu do 3* tradiční madagaskarské lodže se ubytujete a můžete odpočívat po dlouhé cestě, nebo si zaplavat v bazénu či objevovat další taje okolní bohaté přírody.

  
   

   

5. den: NÁRODNÍ PARK ANDASIBE
 Madagaskar

Dnes budete mít celý den na objevování okolní přírody s Vaším průvodcem. V tomto horském národním parku budete mít možnost spatřit různé druhy plazů, ptáku a obzvlášť velké množství lemurů, zejména pak lemura Indri, který je největším druhem a připomíná spíše medvídka. Inri uslyšíte také "zpívat" a právě dnes se brzy ráno, za mlhy, vypravíte do míst, kde se tento druh vyskytuje nejhojněji a jedinci spolu komunikují zpěvavým hlasem. Určitě také spatříte další druhy jako red-bellied lemur, brown lemur, lesser bamboo lemur, noční lemury - brown mouse
lemur, greater dwarf lemur (září/říjen - květen), Eastern woolly lemur, sportive lemur, nebo vzácný aye aye.

  
   

   

6. den: ANTANANARIVO
 Madagaskar

Po posledním dni v NP Andasibe Vás čeká dojezd zpět do Antananarivo. Příjezd pozdě odpoledne, ubytování ve 4* hotelu.

  

7. den: MADAGASKAR - MAURITIUS
 Mauricius

Po snídani, transfer na letiště a odlet na Mauritius.
Přivítání na letišti a transfer do plážového hotelu.

 Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa 

8-13. den: MAURITIUS
 Mauricius

Volný program a odpočinek na pláži nebo fakultativně výlety po ostrově.

 Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa 
   

   

14 den: MAURITIUS - PRAHA
 Mauricius

Check out dopoledne. V podvečer transfer na letiště a odlet do Prahy.

  

15. den: PRAHA
 
Přílet

  

Hotely:


název hotelu:
 

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa


Země:
 
Mauricius
Lokalita: Pointe aux Cannoniers
Popis: Naše mínění:
Jeden z nejtradičnějších a nejoblíbenějších hotelů na Mauritiu, kde za dobrou cenu dostanete velmi dobré služby. Atriové řešení areálu je ideální pro rodiny, což podpoří ubytovací varianty populárních patrových / mezonetových Family Duplex nebo možnost doplatit si poměrně bohaté all inclusive či využití služeb tradičního dětského clubu. Ale hotel poslouží všem milovníkům zejména aktivnější dovolené. Unikátní je i poloha – areál zabírá celý výběžek, s plážemi na třech stranách.

Poloha:
Na severozápadě ostrova v oblasti Pointe au Canonniers na sedmihektarovém cípu poloostrůvku, s malebným výhledem na charakteristickou siluetu vzdáleného ostrůvku Coin de Mire.

Spojení:
Z mezinárodního letiště cca 80-100 minut (záleží na dopravní situaci v Port Louis). Do letoviska Grand baie cca 5-10 minut jízdy, Port Louis cca 30 minut.

Hotel:
Název vychází z tradic malé pevnosti, která zde stála – na staré časy upomíná několik starých kanónů u restaurace na malém návrší a malá kamenná věž, ve které je dnes dětský klub. Areál hotelu má tvar podkovy otevřené na moře, na vrcholku směrem do vnitrozemí je centrální část s recepcí, lobby, business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několika boutiques, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Z lobby sestoupíte do zahradního areálu s amfiteátrem (zábavné a hudební programy), členitým bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Tradiční kvalitní dětský klub Blue Marlin (3-12 let, otevřen 0900-2100), možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit!

Pokoje:
Dvoupatrová křídla vybíhající na obě strany z centrální části obsahují celkem 284 pokojů tří základních kategorií: Standard (100x), Superior (112x) a Family Duplex (40x). Všechny mohou být buď dovnitř areálu (Garden) nebo vně (Sea), což je cenově rozlišeno. Krom toho je v hotelu několik Family Apartement. STANDARD (cca 30m2) jsou elegantně zařízeny a nabízejí obývací kout, klimatizaci, Sat-TV, minibar, sejf, varnou konvici (káva/čaj v ceně), malou šatnu, koupelnu se sprchou, fénem a WC a terasu či balkon. Připojení na ADSL internet za úhradu. Maximem jsou 2 osoby, vyjímečně plus dítě do 5 let. SUPERIOR jsou větší (cca 32m2) a mají oproti standardům navíc gauč a v koupelně vanu. Zde mohou být ubytovány 3 osoby bez ohledu na věk. FAMILY DUPLEX (48m2) jsou vlastně něco mezi pokojem Standard a Superior (v koupelně pouze vana) s mezonetem, kde jsou další 2 postele plus TV. Zde mohou bydlet celkem 2 dospělí a až 3 děti do 17 let (platí se za celý Duplex).

Aktivity:
V ceně 3 tenisové kurty s umělým osvětlením (rakety v ceně), stolní tenis, volejbal, lukostřelba, jóga, strečink, boccia, šnorchlování, vodní lyže, windsurfing, plachtění, kajaky. Za úhradu potápění, rybaření na otevřeném moři, půjčovna kol, biliár, tenisové míče. Večer hudba, folklor, zábavné programy, disco. Uprostřed areálu je obrovský prastarý strom banyan zakomponovaný do spa centra – procedury za úhradu.

Stravování:
SNÍDANĚ - buffet v hlavním restaurantu Le Frangipanier
POLOPENZE – snídaně buffet v hlavním restaurantu Le Frangipanier, večeře buffet tamtéž nebo s doplatkem a la carte v restaurantu Le Navigator (na návrší u pláže).
ALL INCLUSIVE – navíc oběd v Le Frangipanier (buffet, pizza, těstoviny, speciality na grilu), vybrané nealko- a alkoholické nápoje u oběda a večeře plus v baru Le Plateur (0900-2300), sendviče 1000-1600 tamtéž, vybraný obsah minibaru, piknik-baskety.

Důležité upozornění:
Tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4*
Vybavení: 24-hod.servis
Sport v místě: bazén
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Le Navigator

Family Duplex

Family DuplexLe FrangipanierSpa

Spa

Spa

Spa

Standard Room

Suite

Suite

Suite

Suite

Superior Room

Superior Room

Superior Room

Nezávazná objednávka zájezdu 25.05.2018-08.06.2018

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji (Garden View na Mauriciu) (88 980,- Kč)   osob  
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji (Sea View na Mauriciu) (91 590,- Kč)   osob  
Příplatek za večeře na Mauriciu (6 250,- Kč)   osob  
Příplatek zaAll Inclusive na Mauriciu (12 410,- Kč)   osob  
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) (1 490,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

Shangri-la Al Waha - speciální ceny pro rezervace do 30.8.2018
Shangri-la Al Waha - speciální ceny pro rezervace do 30.8.2018
Omán
Al Waha, Shangri-La Barr Al Jissah Resort and Spa
07.06.2018-14.06.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 39900,- Kč
Moofushi: letní romantika pro náročné
Moofushi: letní romantika pro náročné
Maledivy
Constance Moofushi Maldives
28.07.2018-05.08.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 98990,- Kč
Srílanská esence
Srílanská esence
Srí Lanka

18.11.2018-26.11.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 58990,- Kč
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi - Jardin Vanille
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi - Jardin Vanille
Madagaskar
Jardin Vanille
25.05.2018-03.06.2018
Plná penze, pravidelná letecká linka

 41200,- Kč